+

בשורת הרפואה הפרטית היוקרתית הגיעה לירושלים

המרכז הרפואי 'טופז מדיקל' מביא את חווית הטיפול האישית לירושלים

רפואה בסטנדרטים שירושלים טרם הכירה, זו תמצית החוויה של המטופל במרכז הרפואי החדש 'טופז מדיקל' שנחנך לאחרונה בקניון הראל במבשרת.

בכניסה למרכז הרפואי, ניתן להבחין שעולם הרפואה החדשני והיוקרתי עשה עלייה לירושלים. החל משלב הפניה הטלפונית ועד לפגישת הייעוץ ולאחריה אתה מגלה סטנדרט שירות ברמה הגבוהה ביותר.

במרכז שרק נפתח לאחרונה ניתן למצוא את הרופאים המובילים בתחומם  מבתי החולים הגדולים בישראל  בתחומי הטיפול במחלת הסוכרת, רפואת נשים, מיילדות, אסתטיקה רפואית ועוד.

הרופאים המובילים מתחומים שונים, שלקבוע תור לקבלת ייעוץ אצלם לוקח שבועות וחודשים יקבלו אתכם בתוך פרק זמן קצר ביותר. האווירה במרכז יוצרת רוגע המאפשר לרופאים להיות קשובים באופן מלא אליכם הפציינטים. כל אלו מבטיחים לכם רמה ושירות רפואיים שטרם הכרתם.

התמהיל האנושי והמגוון הרחב של הרופאים מאפשר מתן מענה מקצועי למחלות הדורשות טיפול רב תחומי כמו מחלת הסוכרת למשל שבה נדרשת לעיתים התערבות כירורגית כמו טיפול בפצעים הקשורים במחלה. לצד המרכז הרפואי פועל גם מרכז מתקדם לרפואת שיניים ושיקום הפה.

החזון של 'טופז מדיקל' אומר מנכ"ל מרכזים רפואיים סרגיי גרצמן: "ראיה הוליסטית הן ברמת השירות שעוטפת את המטופל עוד משלב הזימון של התור ואחרי הביקור במרכז הרפואי והן ברמה הרפואית-מקצועית שתאפשר מתן מענה לבעיות רב תחומיות.".

נתי בקר מנהל 'טופז מדיקל' מספר על החזון שלו להקים מרכז רפואה פרטית מתקדם ויוקרתי בירושלים: אני הגעתי מהתחום של הממשק שבין הקהילה לרפואה. נוכחתי שיש חוסר עצום בירושלים במומחים מובילים שיוכלו לתת שירות ברמה אחרת. שאנשים יוכלו להתקבל לרופא בלי להמתין שבועות בתור והכי חשוב שברגע שהם נכנסים אל הרופא הוא כולו שלהם. את החזון הזה אנחנו מגשימים כאן ב'טופז מדיקל'  אנחנו שמחים לראות שעוד ועוד רופאים מומחים ממרכז הארץ ומירושלים רוצים להיות חלק מהחזון שלנו ולהגשים את החלום להקים מרכז רפואה שיביא לתושבי ירושלים רמה וסטנדרט של שירות ורפואה שלובים זה בזה שטרם הכירו'.

Open chat
שלום במה אוכל לעזור לך?
Powered by